Nicemill Reklam Ajansı

Markanızı Zirveye Taşıyalım

Nicemill içerik, dijital ve medya alanlarında birleşik beceri ve uzmanlığa sahip entegre bir reklam ajansıdır.

Her Zaman Bir Adım İleride!

Premium markaların yenilikçilik ve yaratıcı yaklaşımlarla potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Nicemill, 2017 yılında Selçuk Efes Kenti’nde kurulan bir dijital pazarlama ve yazılım firmasıdır. Kurucumuz, Amerika Birleşik Devletleri’nde Bridgewater State Üniversitesi‘nde Computer Science bölümünden mezun olan Çağlar Çamlık, doğduğu topraklara geri dönerek Nicemill’i kurdu. Bu karar, hem kişisel bir rüyanın hem de iş dünyasına bir katkı yapma isteğinin birleşimi olarak doğdu.

Nicemill, dijital reklamcılık ve özel yazılım geliştirme alanlarında faaliyet gösterirken, aynı zamanda kurumsal firmaların dijital pazarlama stratejilerini oluşturmak ve markalaşma konularında danışmanlık hizmetleri sunar. Misyonumuz, müşterilerimize işlerini büyütmeleri ve dijital dünyada daha fazla etki yaratmaları için gereken araçları sunmak ve onları bu süreçte desteklemektir.

Nicemill, bilgi ve deneyime sahip, birbirine değerli 6 personelden oluşur. Bu ekip, farklı üniversitelerdeki alanlarında uzmanlaşmış mezun arkadaşlardan oluşur, bu da bize farklı bakış açıları ve yetenekler sunar.

Hizmetlerimiz arasında sosyal medya yönetimi, web sitesi tasarımı ve yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştirme, basılı reklam işleri, dijital reklamcılık ve prodüksiyon işlemleri bulunur. Bu çeşitlilik, müşterilerimize işlerini dijital dünyada etkili bir şekilde büyütme fırsatı sunar.

Nicemill olarak vizyonumuz, müşterilerimizi dijital dünyada öne çıkmaları ve rekabetin bir adım önünde olmaları için ileri teknoloji ve yaratıcı çözümlerle donatmaktır. Biz, başarılarımızı müşterilerimizin başarıları olarak görür ve onların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için elbirliğiyle çalışırız.

Sizinle iletişimde olmak, ihtiyaçlarınızı dinlemek ve projelerinizi anlamak için buradayız. İşinizi ve hedeflerinizi öğrenmek için kulaklarımızı size açıyoruz.

Müşterilerimizin gereksinimlerini anlamak, başarılı projelerin temelidir. Profesyonel ekibimiz, derinlemesine araştırma ve analizlerle işinizi anlar ve uygun çözümler sunar.

Her projemizi yaratıcı bir bakış açısıyla ele alıyoruz. Hayal gücümüzü kullanarak sizi ve markanızı ön plana çıkaran etkileyici ve yenilikçi çözümler düşlüyoruz.

Türkiye’nin En Önemli Markaları Burada Bizimle.

Dijital Pazarlama

Markanın dijital medyadaki her türlü yaratıcı dijital kampanya süreçlerini tasarlıyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Prodüksiyon

Markanın ihtiyacı doğrultusunda yaratıcı reklam filmi ve fotoğraf prodüksiyonu sürecini tasarlıyoruz

E-ihracat

Türkiye'de üretin, tüm Dünya'ya satın, müşteri portföyünüzü genişletin, gelirinizi arttırın.

Qr Sistemleri

Gelişen teknolojinin hızla yayılması pek çok sektörü de etkiler. Artık sayfalarca lokanta menülerine bakmaktansa telefon ile inceleme yapmak hem daha hızlı hem de daha kolay bir hal almıştır.

Görsel Tasarım

Basılı ve dijital mecralarda ihtiyaç duyulabilecek her türlü materyalin görsel tasarımını ve kurumsal kimlik kılavuzunu hazırlıyoruz.

Sosyal Medya

Basılı ve dijital mecralarda ihtiyaç duyulabilecek her türlü materyalin görsel tasarımını ve kurumsal kimlik kılavuzunu hazırlıyoruz.

Web Tasarım

Basılı ve dijital mecralarda ihtiyaç duyulabilecek her türlü materyalin görsel tasarımını ve kurumsal kimlik kılavuzunu hazırlıyoruz.

E-Ticaret

E-Ticaret web tabanlı yazılım geliştirme, internet sitesi yönetimi ve pazar yeri entegrasyonları yapıyoruz.