Nicemill Reklam Ajansı

E-Ticaret Danışmanlığı, E-Ticaret Danışmanları ve E-Ticaret Uzmanları bir çok farklı alana ayrılmışlardır. Kimi Dijital Performans, kimi depo & lojistik, kimi ise iş geliştirme alanlarında hizmet verir. Nicemill olarak tüm alanlarda ayrı uzman kadromuzla E-Ticaret Markalarına 2017 yılından bugüne kadar danışmanlık vermekteyiz. 200’ün üzerinde ayrı projelerde yer almış, Türkiye’nin lider <pazarlama, dijital pazarlama, strateji ve iş geliştirme departmanlarında görev almış 10 yılı aşkın tecrübeye sahip kadromuzla E-Ticaret markalarına arı gibi çalışarak danışmanlık vermeye devam etmekteyiz.

Danışmanlık süreci eskiden 10, 20 hatta 30 yıllık tecrübelerle yapılırdı. Fakat günümüzde E-Ticaret çok hızlı ilerlediği ve hala daha kısmen yeni bir yöntem olarak yoluna devam ettiği için 2, 3 yıllık tecrübesiyle eticaret danışmanlığı yapmaya kalkan bir çok arkadaş türemekte. Bu durumda çoğu firma hayallerinden uzak, sağlam atması gereken adımları pamuk ipliğinde atarak uçurumun eşiğinde ilerlemek zorunda kalabiliyor. Neticede zarar firma sahibine patlıyor. Burada yapmanız gereken ilk şey referanslara bakmak ve illa aynı sektörden referansları aramaktan ziyade bu referanslar başarılı olmuş mu olmamış mı onu kestirmek önemli. Tabi ki mutlak başarı asla danışmanda bitmez. Eğer başarının kilidi danışmandaysa hiçbir projeden başarısızlıkla çıkmaz ve sizinle çalışacak zamanı bulamaz Başarının iki ayağı vardır, biri siz diğeri danışmanınız. Ne kadar senkron ve omuz omuza çalışır ve iki taraf da üstüne düşenleri yaparsa o kadar başarılı olabilirsiniz.

 

Son söz olarak sakın ama sakın size ciro, satış vb garantilerini verenlere güvenmeyin. E-Ticarette çok farklı dinamikler yer almakta, biz 200’den fazla projede yer almamıza rağmen asla ciro ve satış garantisi ile hiçbir yolculuğa başlama cüretini kendimizde bulamıyoruz. Çünkü her proje kendine münhasır artılara ve eksilere gebedir. Her markanın SWOT analizi bambaşka sonuçlar ortaya çıkarır. Bu yüzden her projedeki yoğurt yiyişimiz başkadır. Siz siz olun her hıyarım var diyene tuzla koşmayın. Ayaklarınızı yere sağlam basın. Mümkünse başarısız olunan projeleri daha çok inceleyin, asıl püf noktaları oradadır çünkü.

Eğer Nicemill Tam Kapsamlı E-Ticaret Danışmanlık Ajansı ile çalışmak isterseniz, ilk olarak hangi danışmanlıkları sağladığımızı kontrol etmekle başlayabilirsiniz

Nicemill'in çalışma şeklini, öncelikli kriterlerini ve hizmet mantığını merak ediyorsanız sizi böyle alalım